Кошик порожній
Каталог

Dotec

Dotec

Для якісної обробки тканин за допомогою швейного обладнання необхідні надійні і гострі голки. Одним з провідних виробників витратних матеріалів є каліфорнійська корпорація Dotec Needle, яка використовує німецькі технології, а також має виробничі потужності в Тайвані.

Це дозволяє отримати хорошу продукцію за доступною ціною. Всі голки Dotec Needle сертифіковані за стандартом ISO 9002, а також різноманітні за призначенням.

Види голок Dotec Needle і їх призначення

Швейні приладдя від даної американської компанії завдяки великому досвіду та застосування європейських технологій є максимально надійною продукцією, тому широко застосовуються на промисловому виробництві. Купити голки Dotec Needle ви можете на нашому сайті за доступною вартістю. Застосування таких виробів гарантує надійний результат. Маркування і товщина голок визначає їх призначення:

  • для шкіри - з колбою 2 мм і гострим наконечником для всіх типів шкіри;
  • універсальні з тонкою і товстою колбою - з вістрям стандартного типу «R», колбами 1,6 і 2 мм;
  • для трикотажу з тонкою і товстою колбою - з вістрям типу «SES», колбами 1,6 і 2 мм;
  • для плоськошовних машин - система UY 128 GAS для пошиття трикотажу;
  • для оверлоків - системи DCx27, B27 для роботи на обметуючих машинах;
  • оверлочні для трикотажу - з вістрям типу «SES» при обробці трикотажних виробів на оверлоках;
  • для промислових швейних машин - системи 135 × 17, DPx17 з ріжучим вістрям для роботи на спецмашинах (застосовуються при виготовленні одягу, сумок, взуття та інших предметів з важких матеріалів).

Компанія Dotec Needle пропонує широкий вибір витратних матеріалів з високими функціональними можливостями і з урахуванням потреб масового виробництва. Саме тому голки даної фірми заслуговують довіри і користуються великим попитом.